Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Letni obóz sportowy na Mazurach

Zapraszamy na letni obóz sportowy w Pieckach „Mazurskie Chaty”
 Po raz kolejny na uczestników czeka wiele dyscyplin sportowych, zajęcia integracyjne, trening specjalistyczny pod kątem narciarstwa, a wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów w swoich dziedzinach.

TERMIN: 28.06-11.07.2020 roku

Program dnia

Dzień rozpoczyna się porannym rozruchem , po którym uczestnicy idą na śniadanie.
W ciągu dnia odbywają się cztery bloki zajęć sprawnościowych, z czego każdy trwa 1,5 godziny, połowa odbywa się między śniadaniem a obiadem, druga część między obiadem a kolacją. Dzieci biorą udział w ćwiczeniach w swoich grupach wiekowych i sprawnościowych.
Plan jest ułożony tak aby wysiłek był rozłożony oraz pozwalał uczestnikom czerpać maksimum korzyści i przyjemności z ćwiczeń. 

Zajęcia sportowe

Rowery, kajaki, spływ kajakowy Krutynią, joga, narciarstwo wodne szeroko rozumiane,zajęcia na SUP-ach,podstawy windsurfingu, zajęcia koordynacyjne, specjalistyczne pod kątem narciarstwa zjazdowego, fitness, gry zespołowe.

Cel obozu

Utrzymanie i poprawa swojej kondycji z myślą o nadchodzącej zimie (przygotowanie motoryczne m.in. do jazdy na nartach).Ćwiczenia na świeżym powietrzu, na wodzie, w wodzie, w lesie oraz salach gimnastycznych pozwalają nie tylko poprawić sprawność fizyczną i opanować nowe umiejętności, ale świetnie hartują ciało i ducha. Kontakt z rówieśnikami oraz dziećmi z innych roczników pozwala rozwijać zdolności interpersonalne. Ruch to samo zdrowie oraz poprawa kondycji fizycznej. Dzieci trenujące i ćwiczące podnoszą swoją wiarę w siebie. 

Cena: 2300 zł

Cena obejmuje:

• Przewóz do miejsca docelowego oraz przewóz rowerów
• Noclegi w ośrodku plus trzy posiłki dziennie
• Zajęcia w grupach wiekowych (lub sprawnościowych)
Zakwaterowanie:
Mazurskie Chaty w Pieckach
ul. Zwycięstwa 61, 11-710 Piecki

Galeria mediów